Par mums

L.Kaļiņņikova un A. Zavodilovs - vienīgie poligrāfologi Baltijā, kuriem ir Čikāgas poligrāfoloģiskā institūta (CPI) sertifikāts.

 Mēs darbojamies atbilstoši starptautiskām ASTM standartu prāsībām, Amerikas Poligrafologu asociācijas (APA) prakses standartiem, ILPE prakses standartiem, LR psihologa ētikas kodeksam un LR likumdošanas prasībām, kā arī saskaņā ar Vispārējās Cilvēktiesību deklarācijas pantiem.

Centra direktore – L. Kaļiņņikova, dr.psych., izpildītājdirektors - A. Zavodilovs, ma.psych.

L.Kaļiņņikovai un A. Zavodilovam ir zinātniskā darba pieredze, kas ir izklāsts zinātniskājos rakstos un uz uzstāšanām konferencēs, praktiskās darbības pieredze privātpersonu un organizāciju pārstāvju psihofizioloģiskās testēšanas ar poligrāfa pielietošanu veikšanas sfērā.

 «Psy Technology» centra darbība:

  • komunikatīvu procesu un melu verifikācijas zinātniskie pētījumi;
  • semināru vadīšana un organizāciju pārstāvju konsultēšana;
  • neatkarīga psihofizioloģiska melu atklāšana (pārbaude uz “meļu detektora”) Latvijā un ārzemēs;
  • poligrāfu pārdošana;
  • videokameru reālizācija;
  • ultramodernas un efektīvas produkcijas reālizācija valsts iestāžu, tiesībaizsardzību institūciju, komērcuzņēmumu un amatpersonu (licences) drošības nodrošināšanai.

«Psy Technology» centrs nodrošina profesionālus melu detekcijas pakalpojumus (poligrāfa pārbaude) komercorganizācijām, privātpersonām, valsts organizācijām un struktūrām Latvijā un ārzemēs. «Psy Technology» centra pakalpojumi tiek virzīti uz klientu drošības līmeņa paaugstināšanu, personīgas dzīves kvalitātes uzlabošanu, kā arī biznesa vadīšanas risku samazināšana, valsts, komērc un banku noslēpumu apsardze. Organizāciju īpašniekiem un vadītājiem ir iespēja īsā laikā, ar minimālām izmaksām atrast zādzībā vainīgu, pārtraukt darbinieku/darba partneru destruktīvu darbību.

L.Kaļiņņikovai un A. Zavodilovam ir Čikāgas poligrāfoloģiskā institūta (CPI) sertifikāts, kā arī viņi ir Starptautiskās Poligrafologu Savienības (ILPE) locekļi.

 

Poligrāfa testēšanas procesā izmantojas visjaunākas metodiskās izstrādes uz pēdējo zinātnisku atklājumu pamata, lietišķas psihofizioloģijas jomā, jauni datu skaitīšanas algoritmi.

Centra poligrāfologi veic poligrāfa testēšanu, stingri ieverojot konfidencialitāti, saglabājot neatkarību un objektivitāti, turoties pie profesionālās uzvedības ētiskiem un tikumības standartiem.

Centra partneri ir: Argo-A Eiropas vadošā poligrafologa A.Volika k-ga vadībā, CPI, ILPE, Argo-Security.

KONTAKTI

SIA „Psy Technology”
Adrese: Rīga, Rāmuļu iela 26
Latvija, LV-1005
Reģ. Nr. 40003978247
Konts: LV89UNLA0050011545062
e-mail: psytech@inbox.lv

 

 

Centra „Psy Technology” izpilddirektors:
Ma. psych. A.Zavodilovs, poligrafologs
Mob. +371 26230919

Kā mūs atrast:

Т. +371 26230919
E-mail: psytech@inbox.lv 

No Ganību dambja ielas pagriezties pa labi uz Rāmuļu ielas. Braukt 200 m un pieparkoties pretīm ofisam (trīsstāvu ēka pa labi). Durvis pa kreisi, 1.stāvs, zvaniet zvanā (Oblgāti: sarunājot tikšanos iepriekš).

Transportlīdzekļi,ar kuriem var tikt līdz mums:

Tramvajs № 5; 9 – pietura: Rāmuļu; Autobuss №2 – pietura: Fabrika “Kokvilna”

TOP